14.04.2013

Изи Кредит побеждава наред и във великденския турнир за купа „Олимпия”

news article image

Лидерът в бързите заеми Изи Кредит започна победоносно участието си в нов шампионат – великденския турнир по минифутбол за купа „Олимпия”, в който участват водещи корпоративни отбори. През уикенда кредитните консултанти, отпускащи пари назаем в дома на клиента, биха с лекота всичките си съперници в групата – БОР, Първа инвестиционна банка (FIBank) и Сайтел. Трите съперника бяха надиграни съответно с 7:0, 5:2 и 4:1 и така Изи Кредит се класира на четвъртфиналите с пълен актив точки, с най-много отбелязани голове (16) и с най-малко допуснати попадения в собствената си врата (3). Така още на груповата фаза отборът на кредитните консултанти изглежда абсолютен фаворит в надпреварата.

Двубоите за купа „Олимпия” продължават следващия уикенд в спортния комплекс „Барокко спорт” в Студентски град, когато ще се играе и финалният двубой. На четвъртфинала Изи Кредит ще играе отново със Сайтел.