28.11.2012

Изи Кредит победи с 4:2 ДСК в дербито в Банковата лига

news article image

Лидерът в бързото кредитиране Изи Кредит не остави никакви шансове на поредните си съперници на футболния терен. При това отново демонстрира страхотна форма и красива игра. Късно вечерта на 27 ноември, кредитните консултанти победиха с 4:2 прекия си конкурент за първото място в Банковата лига – ДСК. Отборът вече е едноличен лидер във временното класиране в Банковата лига. До мача двата отбора бяха с равен брой точки.

Изи Кредит даде надежда на съперника си за точно 10 минути. Резултатът до този момент беше 1:1. Живко Желев изведе Изи Кредит с топовен шут с левия крак и след великолепно извеждащо подаване на Ивайло Маликатов. След това обаче всичко си дойде на мястото и до средата на втората част с два гола на Маликатов и един автогол на вратаря на ДСК, консултантите излязоха уверено напред. Силен мач за Изи Кредит направиха Анатоли Дешев, Денис Шаранков и Ивайло Маликатов.

Лидерът в бързите кредити продължава чудесното си представяне и в друг турнир - Sofia Cup. В събота кредитните консултанти надвиха с 3:1 силния тим на „Промил”. Головете за бързокредитиращите отбелязаха Кристиян Живков, Ивайло Маликатов и Антонио Данов. Изи Кредит записа поредна победа в най-качествения мач от Sofia Cup, написа сайтът Football24.bg, организатор на турнира.