19.04.2012

Отборът на Изи Кредит изненадващо загуби от Фикосота в Турнира на надеждата

news article image

Отборът на Изи Асет Мениджмънт АД (Изи Кредит) допусна загуба в първия си мач от Турнира на надеждата - 1:7 срещу Фикосота Синтез и ще трябва задължително да победи в следващия мач от групата си, за да се класира на четвъртфиналите.

Проблеми с болни и контузени основни играчи попречи на Изи Кредит да покаже големия си потенциал на футболния терен. Четири гола за победителите отбеляза Делчев, два - Абаджиев и един - Симеонов. Почетното попадение за червено-сивите от Изи Кредит вкара Митрофанов. Червен картон за оспорване на съдийско решение получи капитанът на Изи Кредит – вратарят Митко Панев.

„Изненадата на вечерта”. Това беше коментарът на сайта, който отразява целия турнир - nacionalite.org. С победата Фикосота оглави класирането в група „Г” и стана първият четвъртфиналист в турнира. За момчетата на Изи Кредит остава възможността да победят Глобул в събота в 20 часа и да се класират за четвъртфиналите като втори отбор в групата.

В други мачове от турнира вчера София Франс Ауто биха Еко с 2:1, а Рапидо спечели безпроблемно срещу Технополис с 4:1.